Firmamız Hakkında

Rota Mühendislik

01/10/2013 tarihinde Tekirdağ’da Coşkun OCAK (Makine Mühendisi) ve Ömer KARATAŞTAN (Uzman Tesisatçı) tarafından kurularak kısa sürede lider konuma ulaşmıştır.Mükemmel iş ve sektör sonuçlarının elde edilmesi amacı ile kurulan firmamız sektörde tek ve lider konuma ulaşmayı hedeflemektedir.Müşteri memnuniyetini üst seviyede,Çalışanlarımızın istihdamını en iyi şekilde ve sektörde yenilikçi anlayışımızı en üst düzeyde tutmak amacı ile tedarikçilerimiz ile bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz ve en iyi hizmeti sunacağız.

Vizyonumuz
Mekanik Tesisat denilince Trakya’da aranan firma haline gelip,Nerede olursa olsun Doğalgazın geldiği her bölgede,her yönüyle uzmanlaşmış bir firma olmaktır.


Misyonumuz
Mekanik Tesisat, Havalandırma, VRF ve Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı,yenlikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak;Piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır.


Hedeflerimiz
Sektörde Trakya’da  lider konuma gelerek, geliştirerek devam ettirmek,yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmak.


HİZMETLERİMİZ:

o    Kombi Değişimi
o    Klima Keşif
o    Mekanik Proje – Taahhüt
o    Konut Doğalgaz Tesisat – Keşif
o    Merkezi Sistem Çözümleri
o    Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
o    Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
o    Güneş Enerjisi Sistem Çözümleri
o    Havalandırma Sistem Çözümleri
o    Ticari & Sanayi Doğalgaz Çözümleri
o    İklimlendirme – Klima Çözümleri
o    Mekanik Tesisat Çözümleri
o    VRF Tesisat Çözümleri